BCM Begin Capital Markets CY Ltd [Aktuálně 2022]

BCM

BCM Begin Capital Markets CY Ltd. je plně licencovaná a regulovaná společnost Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC), číslo licence CIF 274/15, poskytující komplexní obchodní služby po celém světě.

Svým klientům poskytuje skvělé obchodní příležitosti k obchodování na Forexu a bezpočet CFD. Začátečníci mezi investory ocení příjemné a komplexní obchodní prostředí platformy MetaTrader5, která zahrnuje také vysoce rozvinuté a interaktivní obchodní nástroje pro profesionály s dlouholetými zkušenostmi.

BCM Begin Capital Markets - webová stránka

Prioritou Begin Capital Markets  (BCM) je bezpečnost fondů a aktiv jejích klientů. Proto se řídí nejlepšími průmyslovými postupy a předpisy a dodržuje nejvyšší úroveň zabezpečení, aby zajistila ochranu a segregaci majetku klientů, v souladu s požadavky MiFID II, zákon 125 (I) z roku 2018 o ochraně fyzických osob pokud jde o zpracování osobních údajů a volný pohyb těchto údajů. Všechna nařízení jsou vydána regulačním orgánem, Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC) a Evropskou unií, jakož i ESMA.

 

Adresa:

182, Ayias Fylaxeos,
Kofteros Business Center,
Office 103, 3083 Limassol,
Kypr

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.