BCM Begin Capital Markets CY Ltd

Rozdílové smlouvy Licencované společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd
Logo společnosti BCM
Logo společnosti BCM

begincapitalmarkets.com/

Název
BCM Begin Capital Markets CY Ltd.

BCM Begin Capital Markets - webová stránka
BCM Begin Capital Markets – webová stránka

Profil:
BCM Begin Capital Markets CY Ltd. je plně licencovaná a regulovaná společnost Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC), číslo licence CIF 274/15, poskytující komplexní obchodní služby po celém světě. Svým klientům poskytuje skvělé obchodní příležitosti k obchodování na Forexu a bezpočet CFD. Začátečníci mezi investory ocení příjemné a komplexní obchodní prostředí platformy MetaTrader5, která zahrnuje také vysoce rozvinuté a interaktivní obchodní nástroje pro profesionály s dlouholetými zkušenostmi.

Prioritou společnosti je bezpečnost fondů a aktiv jejích klientů. Proto se řídí nejlepšími průmyslovými postupy a předpisy a dodržuje nejvyšší úroveň zabezpečení, aby zajistila ochranu a segregaci majetku klientů, v souladu s požadavky MiFID II, zákon 125 (I) z roku 2018 o ochraně fyzických osob pokud jde o zpracování osobních údajů a volný pohyb těchto údajů. Všechna nařízení jsou vydána regulačním orgánem – Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC) a Evropskou unií, jakož i ESMA.

Adresa:
182, Ayias Fylaxeos,
Kofteros Business Center,
Office 103, 3083 Limassol,
Kypr

 

Adresa:

182, Ayias Fylaxeos,
Kofteros Business Center,
Office 103, 3083 Limassol,
Kypr

Tagged

[AuthorRecommendedPosts]

Autor:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com