Recenze burzy BitMarkets.com

BitMarkets

Recenze společnost BitMarkets: Není broker jako broker. Toto by se zřejmě dalo hned na začátek říci o společnosti „BitMarkets“. Většina brokerů, se kterými se setkáte, Vám nabídne velké množství obchodních příležitostí. Od akcií až po futures, nebo dluhopisy. Společnost BITMarkets se ovšem zabývá výhradně kryptoměnami. Uvědomuje si totiž, jak se doba posouvá kupředu a rozhodně nehodlá za ostatními svými kolegy z branže jakkoliv pokulhávat. A nejen to. Vzhledem ke specializaci na kryptoměny a futures se hodlá stát společnost BITMarkets jedničkou na kryptoměnovém trhu nejen v zahraničí, ale i u nás v České republice.

Obsah recenze

Srovnání Bitmarkets s konkurencí

DeGiroXTBeToroBitMarkets
AkcieAnoAnoAno
ETFAnoAnoAno
DluhopisyAno
Futures a opceAno
KryptoměnyAnoAno
CFDAnoAno
[Recenze][Recenze][Recenze]
Srovnání s konkurencí

O společnosti Bitmarkets

Tato společnost vstoupila na trh v roce 2022 a již stihla posbírat velmi prestižní ocenění. Jedná se o „Krypto Expo 2022“ v Dubaji v kategorii „Nejlepší zákaznický servis kryptoburzy“. To považuji za opravdu velmi dobrý start. Obchodovat totiž klienti mohou kdekoliv, ale tam, kde se o ně skutečně starají a poskytují svým klientům ten nejlepší servis, tam se obchoduje o poznání lépe.

Jazykové mutace burzy Bitmarkets

Společnost umí svým klientům poskytnout obchodování ve více než 20 jazycích. Můžete si velmi jednoduše překliknout v horní listě.  Toto považuji za velkou výhovu a důkaz, že společnost uvažuje opravdu globálně. Kromě množství jazyků nabízí především velké množství obchodovaných kryptoměn. A to více než 80 celosvětově uznávaných aktiv.

S čím lze obchodovat

Jak již bylo řečeno, společnost BITMarkets se zaměřuje na svět kryptoměn. Umí zobchodovat také tak zvané futures kontrakty. O těch si povíme dále v recenzi. Nyní se pojďme zaměřit na to, jaké kryptoměny nabízejí.

V záložce „trhy“ nalezneme veškeré kryptoměny, které broker nabízí. Od těch velmi známých, jako jsou Bitcoin, TRX nebo Avalanche, až po ty méně známé.  Broker nám v přehledné tabulce ukazuje, jaká je cena této kryptoměny, jaké změny proběhly za posledních 7 dní a také jaká hodnota těchto kryptoměn koluje na kapitálovém trhu.  Co mne ovšem velmi mile překvapilo je fakt, že si můžeme rozkliknout detail a dozvíme se opravdu velké množství informací o této krytoměně, její historii a vývoji. Toto jsem u jiného brokera neviděla a rozhodně hodnotím jako velké pozitivum. Samozřejmě zde ihned naleznete možnost obchodovat. Nakupovat, ale také prodávat (pokud jste již klientem).

BitMarkets - S čím lze obchodovat?

Jak začít obchodovat

Obchodovat můžete začít velmi jednoduše a to před přihlášení se na stránkách společnosti BitMarkets.com. Přihlášení je opravdu snadné- pouze zadáte jméno, příjmení, email, telefon a můžete se registrovat. Pro některé potencionální klienty by bylo vhodné možné zařadit demo účet, který jsem bohužel na stránkách společnosti nenalezla. Klienti, kteří začínají, nejsou si jisti a nebo velmi opatrně vybírají, kterého brokera si pustí do svého finančního života, by jistě nějaký drobný demo účet ocenili.

BitMarkets - Účet zdarma

V této sekci bych ráda zmínila poplatky. Společnost na úvodní stránce www.bitmarkets.com zmiňuje, že mají nejnižší poplatky. Konkrétně hovoří o tom, že zde nejsou pro to, aby účtovali nadměrné poplatky, ale aby dohlíželi na obchody svých klientů a samozřejmě je i podporovali, případně nevedli k lepším výsledkům a hlavně k výdělku. Bohužel jsem ale na stránkách společnosti nenašla žádný konkrétní sazebník.

Co to jsou futures nové generace

V této recenzi bych se ráda zaměřila také na tak zvané futures kontrakty. Pokud obchodujeme s futures, neobchodujeme se samotnou kryptoměnou. Futures kontrakt je standardizovaná dohoda o nákupu nebo prodeji kryptoměny za určitou cenu k předem stanovenému datu v budoucnosti. Prakticky by se dalo říci, že nám to poskytuje možnosti zajištění proti vystavení vašeho krypta neočekávané volatilitě na spotových trzích, které mohou jakkoliv kolísat v čase. Při využití pákového efektu můžeme tedy u futures vytěžit z menších výkyvů trhu. De fakto můžeme maximalizovat své výnosy.

Nabídka obchodování u Bitmarkets

Společnost BitMarkets nabízí možnost obchodování s futures nové generace. Někteří to možná slyšíte poprvé. Při tom je to velmi jednoduchý a přitom efektivní nápad. U futures totiž obchodujeme vždy pouze s jedním aktivem. Futures nové generace, nebo-li futures 2.0 můžeme využívat výhod marže a obchodování s více aktivy. Zaznamenáváme marži a vypořádáváme svou pozici v jakémkoliv fiat typu, nebo kryptoměně.

Zde se nám tedy opravdu nemůže stát, že bychom byli jakkoliv omezeni v našich obchodních aktivitách a strategiích. Toto rozhodně hodnotím velmi pozitivně a myslím, že se jednoznačně jedná o velkou doménu tohoto brokera.

Webové stránky společnosti Bitmarkets

O webovýc h stránkách společnosti bych se ráda rozepsala více. Pokud navštívíme www.bitmarkets.com, je potřeba vybrat jazyk, který budeme používat. Automaticky je nastaven anglický jazyk, ale lze si vybrat cca z 20 možných jazyků od angličtiny, češtiny, němčinu… až po vietnamštinu, nebo portugalštinu. Je tedy vidět, že rozmanitost společnosti je velká. Ve stejné záložce je také možnost vybrat měnu, ve které budeme obchodovat. Na výběr je z USD nebo EUR.

Hlavní stránka s aktuální nabídkou kryptoměn

Co velmi oceňuji, je především hlavní stránka společnosti BitMarkets. Ihned po otevření webových stránek se totiž zobrazují a neustále se mění krypta, se kterými můžeme obchodovat. Ihned tedy vidíme, jaké změny u jednotlivých obchodů probíhají a kolik nákup jednotky stojí. Nabízí se zde také možnost prohlédnout si jednotlivé trhy a začít okamžitě obchodovat. Jednoduché a rychlé.

BitMarkets - Nabídka kryptoměn

Aplikace brokera pro Android a iOS

Je potřeba zůstat na hlavní stránce společnosti a níže se ještě dozvíme, že společnosti pracuje na aplikaci pro apple a android, aby každý klient mohl obchodovat v reálném čase a tak mu neunikl žádný obchod.

Pokud stále nemáme dost informací, níže se dozvíme, proč vlastně bychom se společností bitmarkets měli spolupracovat.Tato část se mi opravdu velice líbila. Upozorňují například na to, že se zabývají tak zvaným spotovým obchodováním, nebo například nabízejí svým klientům program doporučení. Pojďme si v bodech důvody, proč vlastně vybrat společnost bitmarkets mezi ostatními brokery, představit.

 • SPOTOVÉ OBCHODOVÁNÍ- obchodování s okamžitým vypořádáním, hladký průběh obchodování s all-in-one order book pro vyšší likviditu, nižší spready, a širší rozmanitost obchodních párů
 • JEDINEČNÉ FUTURES MOŽNOSTI- bitmarkets futures 2.0 přinášejí revoluci v obchodování s bitcoinovými futures
 • 80 + KRYPTOMĚN- diverzifikovat myslí společnost vážně. Možností je zde opravdu nepřeberné množství
 • PROGRAM DOPORUČENÍ- pokud přivede přátele, znamená to pro Vás větší a větší výhody při obchodování. Hovoříme zde o provizi z jejich obchodů.
 • PODPORA 24/7- báječný systém neustálé podpory ve více než 20 jazycích. (klobouk dolů- toto opravdu většina brokerů neumí)
 • BLESKURYCHLÉ TRANSAKCE- během jedné vteřiny umí zpracovat více než milion požadavků.  Toto je skutečně velmi důležité. Protože pokud se rozhodneme obchodovat, chceme to udělat ve chvíli, kdy je to pro nás nejvýhodnější a rozhodně není na co čekat. Za několik málo vteřin by Váš obchod již tak výhodný být nemusel.

Stránky společnosti jsou jednoduché. Vše co je potřeba najít, je v horní liště.

BitMarkets - horní nabídka

Akademie Bitmarkets – Vzdělávání přímo u brokera

Jedna z horších záložek na stránkách společnosti je záložka „akademie“. Pokud rozklikneme rollbox, nalezneme to, co hledáme. Ať už jsme začátečník, nebo pokročilý, přijdeme si na své.

Pod pojmy „krypto pro začátečníky“ a „krypto pro pokročilé“ nalezneme tutoriály , které si můžeme prohlédnout a dozvíme se důležité informace, které hledáme. Bohužel toto zatím není k dispozici v českém jazyce, ale můžeme si je prohlédnout v angličtině.

BitMarkets - Krypto akademie

Další částí, kterou pod záložkou „akademie“ je CRYPTOMEDIA. Zde opravdu velmi přehledně najdeme veškeré kryptoměny, se kterými společnost obchoduje. Dají se jednoduše rozkliknout a zde přichází další pozitivní zpráva a pro mě velké překvapení. Nejen, že se dozvíme, kolik jednotka stojí, jak se na trhu hýbe, ale také si můžeme přečíst informace o kryptu, jeho historii a co vlastně znamená. Pro klienty, kteří za obchodováním hledají zisk, ale mají to také jako koníček, je toto opravdu to PRAVÉ.

Poslední částí záložky „akademie“ je slovníček pojmů. Hodnotím opět velmi pozitivně. Především pro klienty, kteří začínají je toto velmi důležité. Bohužel i tato část je stále jen v angličtině, ale společnosti uvádí, že pracuje na překladu do ostatních jazyků. Budeme se tedy těšit.

Výhody a nevýhody brokera

Výhody:

 • Mladá a progresivní společnost
 • Nejlepší zákaznický servis- ocenění Dubai 2022 Krypto
 • Umí obchodovat ve více než 20 světových jazycích
 • Obchoduje jak v měně USD, tak i EUR
 • Umí zobchodovat více než 80 kryptoměn
 • Vytvoření účtu u společnosti BITMarkets je velmi jednoduché a ryhlé
 • Nízké poplatky (nejsou zde aby účtovali poplatky, ale pomáhali svým klientům k nejvyšším ziskům)
 • Využívají futures nové generace- neboli futures 2.0
 • Webové stránky společnosti jsou velmi jednoduché a interaktivní- vše na jednom místě
 • Neuvěřitelné množství informací o jednotlivých kryptech (historie, vývoj, informace)
 • Bleskurychlé transakce- umí zobchodovat až milion transakcí během jedné vteřiny
 • Akademie (základní pojmy a informace pro klienty začátečníky i pokročilé

Broker by mohl zlepšit:

 • Nedostatek informací o společnosti na webu www.bitmarkets.cz
 • Chybějící sazebník poplatků a cen za jednotlivé krypta a obchody
 • Chybějící demo verze pro potencionální klienty
 • Akademie zatím jen v anglickém jazyce
 • Potencionální klient nemá možnost se dozvědět kolik ho obchodování bude stát a jak by to reálně mohlo vypadat. Musí otevřít účet a až potom se dostane do světa bitmarkets.
 • Poplatky nejsou nikde zveřejněny. Klientovi by možná pomohlo vidět černé na bílém, co zaplatí

Závěrečné hodnocení brokera Bitmarkets

Závěrem lze říci, že společnost BitMarkets je mladý a progresivní broker, který má svým klientům rozhodně co nabídnout. Především možnost diverzifikace může být pro mnoho potencionálních klientů velkým lákadlem. Na webových stránkách je potřeba ještě zapracovat a připravit pro českou část klientů, ale rozhodně pojďme dát tomuto brokerovi šanci.

Naše hodnocení

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *