Čas investovat do společností pro cestování

Rozdílové smlouvy články Čas investovat do společností pro cestování

Po zadržené poptávce po cestování v roce 2020, přichází zlepšení míry očkování a ekonomika se zotavuje. Právě proto je čas investovat do společností pro cestování, které budou po znovuotevření ekonomiky profitovat, jako je Airbnb nebo Camping Wolrd Holdings.

Spotřebitelské rekreační cestování se pravděpodobně velmi brzy vrátí do původního stavu, to stejné ale nelze očekávat od firemního cestování. Spotřebitelé se také letos v létě budou spoléhat na Airbnb jako na bezpečnější alternativu k hotelům a investoři je budou následovat.

Airbnb nabízí pronajmutí pokoje, bytu nebo celého domu na celém světě. Platforma před pandemií slavila úspěch, její tržby v roce 2018 vzrostly o 43 %, v roce 2019 o 32 %.  V minulém roce tržby kvůli pandemii poklesly, ale již na začátku letošního roku společnost překvapila, když představila mnohem lepší výsledky než očekávané.

Camping Worlds je přední maloobchodní prodejce obytných automobilů a přívěsů v USA. Jeho výnosy vzrostly o 52 % a dosáhly 1,56 miliardy dolarů, což je téměř dvojnásobek oproti 27% růstu, který očekávali na Wall Street. V tomto novém normálu je totiž „pojízdný domov“ nejbezpečnějším způsobem cestování. Podíl za akcii, který vykázal na zisku, tvoří 1,4 dolarů a Camping World tak předčil prognózy analytiků. Rozhodně by tedy neměl chybět v portfoliu.

Tagged , , ,

[AuthorRecommendedPosts]

Autor: AH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com