Česká fintechová platforma Bondster partnerem Global Investment Summit 2023

globální investice, fintech, technologie

Panelové diskuze, rozhovory, networkingové aktivity a přednášky nabídne 1. února konference Global Investment Summit 2023. Ta v Praze představí přes padesát českých a zahraničních hostů, kteří se budou věnovat všem formám investování, investičním strategiím, trendům a tipům ze světa investic. Místo v programu mají také prezentace fintechových startupů a investorů z celého světa. Zlatým partnerem konference, která pojme přes pět set diváků na místě a dalších dvacet tisíc online, je také česká fintechová platforma Bondster.

Na největší letošní investiční konferenci, která proběhne v prostorách Martinského paláce na Pražském hradě, platformu Bondster představí generální ředitel Pavel Klema. V polední panelové diskuzi (12:35 —13:35) se spolu s dalšími specialisty na technologická řešení ve finanční oblasti zaměří na moderní způsoby investování. Objeví se tak vedle dalších respektovaných hostů ze světa investic jako jsou Miroslav Singer, Lukáš Kovanda, Jiří Hlavenka, Dana Bérová, Ondřej Bartoš či Pavel Peterka.  

Bondster umožňuje investice i v eurech

Platforma Bondster od roku 2017 propojuje investory z řad veřejnosti s českými i zahraničními poskytovateli úvěrů. Uživatelé mají příležitost do zajištěných úvěrů investovat v korunách i eurech. Prostřednictvím Bondsteru mohou investoři jednoduše a bez hlubších znalostí finančního trhu dosáhnout výnosů okolo 14 % ročně.

Investice jsou v dnešní době jedinou možností, jak alespoň minimalizovat dopady inflace na naše peněženky. Investice do úvěrů jsou jeden z mála investičních nástrojů, který dokáže i investorům s nízkou tolerancí k riziku zajistit roční zhodnocení přibližující se inflaci. Za rok 2022 byl průměrný roční výnos investic na naší platformě 13,5 procenta. Jsme moc rádi, že se můžeme konference Global Investment Summit zúčastnit a nástroj Bondster české investiční komunitě blíže představit,” přibližuje CEO Bondsteru Pavel Klema.

Cíl: TOP 3 P2P platformy Evropy

Za poslední rok vzrostl počet uživatelů platformy Bondster o více než 3 000 na 16 840. Celkově od spuštění platformy uživatelé proinvestovali 3,7 miliardy korun a získali na úrocích už více než 150 milionů korun. Ambicí české platformy Bondster, která je součástí investiční skupiny CEP Invest Private Equity a jejímž partnerem je společnost ACEMA Credit Czech, a. s., je zařadit se mezi tři největší evropské P2P platformy. Bondster se na konferenci Global Investment Summit 2023 představí 1. února v roli zlatého partnera, po celý den bude možné potkat zástupce Bondsteru na stánku.

One comment

  1. Předpokládám, že ta akce stála určitě za to, protože zajímavých investičních příležitostí stále přibývá. A Bondster mám i já zahrnutý ve svém portfoliu, kdy si ho tam ponechávám hlavně kvůli diverzifikaci a celkem slušnýmu výnosu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *