CFDWorld – recenze a osobní zkušenosti

Rozdílové smlouvy Brokeři CFDWorld – recenze a osobní zkušenosti

CFDworld – recenze a osobní zkušenost 

Na řadě je další broker jako pokračování našeho hodnocení brokerských webů – tentokrát jde o CFDWorld. V České republice na něj dohlíží Česká národní banka, jde o řádně regulovaného brokera. Reguluje ho Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC) a je vázán pravidly směrnice MiFID. V praxi jde o to, že je povinen mít vklady uživatelů na oddělených účtech, aby byly klientské prostředky chráněné.

Platforma CFDworld k obchodování

Platforma, kterou používá CFDWorld, se nazývá MetaTrader5. Jedinou její nevýhodou je fakt, že nenabízí žádnou další alternativu, nicméně je to jedna z nejvíce oblíbených a nejrozšířenějších platforem z uživatelského pohledu.

Doplňky webu

Jak začít s obchodováním

Založit si účet u CFDWorld je poměrně snadné. Účet se vytvoří během chvilky, kdy uživatel dostane na výběr mezi DEMO verzí a reálným účtem. Je důležité nezapomínat, že DEMO verze je k dispozici pouze třicet dní. Minimální částka pro založení reálného účtu je 250 amerických dolarů. Při registraci se standardně vyplňuje e-mail a telefonní číslo. Aby byla registrace v pořádku dokončena, je nutné navíc doložit oskenovaný řidičský nebo občanský průkaz, kterým uživatel dokládá své bydliště. 

Co můžeme obchodovat

Společnost CFDWorld nabízí pouze CFD kontrakty. Jejich nabídka je ale velmi široká – ať už jsou to komodity, indexy, měnové páry nebo CFD akcie, chybí pouze kryptoměny. Z mého pohledu se ale nejedná o překážku, protože z vlastní zkušenosti nejsem příliš velkým zastáncem obchodování s tímto rizikovým aktivem.

CFDWorld spadá pod regulaci ESMA – díky tomu se na ni vztahuje omezení výše maximální použité páky (30:1). Méně známé měnové páry mají k dispozici páku 20:1, hlavní měnové páry 30:1.

Výhodou u CFDWorld je, že se jedná o regulovaného brokera, který používá platformu MetaTrader 5. Kromě toho je jeho benefitem MiFID, ESMA, má českou podporu, rychlé exekuce, a také poskytuje kvalitní analýzy.

Za nevýhodu lze považovat již zmíněná absence kryptoměn a také spread by mohl být o něco nižší. Mohlo by být nevýhodou i to, že broker pochází z Kypru.

Souhrn

Tento broker není sám o sobě příliš inovativní, ale dokáže poskytnout vše, co od dobrého brokera očekáváte. Možná by se našel i broker s nižším spreadem, nicméně výše poplatků dle mých vlastních zkušeností nemusí být u obchodování tím nejdůležitějším aspektem.

Hodnocení redakce:

 

Média

 

Tagged , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: Marketa Fryckova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com