Bitcoin stále plave nad hranicí 5200 dolarů

Rozdílové smlouvy články Bitcoin stále plave nad hranicí 5200 dolarů

Mezi roky 2015 a 2017 vzrostla cena bitcoinu ze 150 dolarů na 20 000. Není proto divu, že mnoho obchodníků s kryptoměnami předpovídá obdobný růst i v následujících letech. Bitcoin dokázal, že je to možné.

 

V komunitě respektovaný obchodník Peter Brand veřejně prohlašuje, že pokud si bitcoin udrží současnou sílu a trend, může se vyšplhat až na 72 000 dolarů v dalších letech. To je o 52 000 více než je současný all time high.

 

Své odvážné tvrzení podkládá řadou technických analýz a skvělým výkonem bitcoinu v prvním čtvrtletí roku 2019, které je zároveň nejlepším od roku 2017. Je nutné zmínit, že optimistická tvrzení jsou podložena řadou otazníků. Kryptoměny jsou jedním z nejrizikovějších aktiv a předpovědi o raketovém růstu musíme brát s nejvyšší opatrností.

 

Bitcoin se nyní obchoduje nad hranicí 5200 dolarů. Přes víkend došlo k růstu jeho ceny o zhruba 200 dolarů. Bitcoin nyní představuje necelých 51 % celého trhu s kryptoměnami.

Zdroj: CETA

Hodnocení článku

Tagged , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: barbora.denigerova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com