Fusion Markets Recenze (Aktuálně 2022)

Fusion Markets logo

Společnost Fusion Markets byla založena v roce 2010. Je regulován Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a Vanuatskou komisí pro finanční služby (VFSC).

Obsah recenze

Nabízejí širokou škálu finančních nástrojů, stejně jako podporu a špičkovou platformu, uspokojují obchodníky všech úrovní zkušeností a rozpočtů a bez minimálního vkladu. A aby toho nebylo málo, nabízejí také demo účet.

Nástroje Fusion Markets

Můžete si vybrat ze dvou typů účtů. Klasický účet – poplatky jsou ve spreadech a není účtována žádná provize a účet ECN – existují užší spready, ale je účtována provize.  Nabízejí řadu investičních nástrojů, ze kterých si můžete vybrat:

 • Trh zahraničních deviz
 • Energie
 • Drahé kovy
 • Akciové indexy
 • Komodity
 • Kryptoměny

Regulace brokerů

Fusion Markets je obchodní název pro Gleneagle Asset Management. Tato společnost je licencována a regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a Australskou licencí pro finanční služby (AFSL). Prostředky klientů jsou drženy na oddělených účtech u společnosti Westpac. Fusion také nabízí vysoký stupeň transparentnosti, přičemž vše od jejich čísel ACN a ABN až po datum registrace, registrovanou adresu a regulátora je uvedeno online.

Demo účet

Nabízejí demo účet, který vám umožní vyzkoušet si jejich produkty a platformu. Na webových stránkách jsou o tom omezené informace, takže pro obchodníky je obtížné vědět, co dostávají, aniž by se nejprve zaregistrovali. Z několika recenzí jsem zjistil, že demo účet je dočasný a že máte virtuální prostředky, se kterými můžete začít.

Poplatky za Fusion Markets

Jak jsem již zmínil, není nutný žádný minimální vklad. Neúčtují poplatky za nečinnost; výběrové poplatky a jejich třída obchodních poplatků je klasifikována jako nízká.

Otevření účtu

Online aplikaci jsem našel za méně než minutu. Měli možnost na své hlavní stránce. Registrace byla plně digitální a rychlá. Musel jsem pouze vyplnit svůj e-mail, vymyslet heslo, nebo byla možnost zaregistrovat se pomocí Googlu. Bylo mi nabídnuto, abych si udělal krátkou úvodní prohlídku kolem rozbočovače, abych snadno našel věci.

Prohlídka trvala jen pár minut a dozvěděl jsem se, z čeho se skládá levá tabule. Od otevření účtu až po dokončení prohlídky mi to trvalo asi 5 minut. Jednoduché, rychlé a funkční. Po prohlídce si otevřete svůj účet. Vyberte si z živého nebo demoverze. Zde jsem zjistil, že mám virtuálních 10000 EUR, se kterými mohu začít obchodovat.

Obdržel jsem uvítací e-mail se všemi informacemi, které jsem potřeboval. Moje přihlašovací údaje, odkazy na instalaci platformy, nastavení mého účtu a jaký by měl být můj další krok. Užitečné odkazy a kontakty na podporu. To byl jeden z nejlepších uvítacích e-mailů, které jsem obdržel. Vše v jednom.

Platforma pro trhy Fusion Markets

Fusion Markets nemá svou vlastní obchodní platformu, používá MetaTrader 4. MetaTrader 4 má skvělou přizpůsobitelnost, i když mi to připadá, jako by to bylo trochu zastaralé. Zjistil jsem, jak používat základní typy objednávek, ale nenašel jsem sofistikovanější, nemůžete nastavit upozornění a oznámení, ale má mimořádně silné grafy, efektivní nástroje a více časových rámců.

S Fusion Markets můžete použít:

V účtu najdete zprávy, buzz feedy, názory analytiků, obchodní kalkulačky a mnoho dalšího. Vše v levém podokně.

Vrátil jsem se na svůj e-mail, kde jsem měl nastavení účtu, odkazy MT4 a heslo. Bohužel jsem neměl možnost použít nějaký WebTrader. Používám MacBook a je obtížné na něm stahovat aplikace. Proto dávám přednost demo účtu na WebTraderu.

Webové stránky Fusion Markets

Jeho webové stránky, pro jednoho, je krátký na některé důležité detaily, jako jsou informace o demo účtu, více informací o nabízených účtech atd. Na svých webových stránkách transparentně uvádějí obchodní podmínky pro všechna svá aktiva, včetně minimálních a průměrných spreadů. Všechny informace, které potřebujete, najdete jednoduše. Hlavní navigační podokno má rozevírací nabídky a je uspořádáno intuitivně. V dolní části stránky je také další navigace. Tlačítka pro živý chat a přihlášení klienta jsou přesně tam, kde očekáváte, že je najdete. Design webových stránek je čistý, profesionální a funkční.

Můžete také najít ekonomický kalendář, jejich produkt dobře vysvětlen, obchodní kalkulačky a obchodní nástroje vysvětleny.

Na jejich webových stránkách jsem nenašel žádné zprávy, analýzy ani vzdělávací podporu. Nabízejí demo účet zdarma s virtuálními penězi a jeho průvodcem jako jedinou podporou pro začátečníky.

Sociální sítě

Trhy Fusion najdete na Facebooku, Twitteru a LinkedIn. Analýza, která mi chyběla na jejich webových stránkách, je zveřejněna na Facebooku.

Analýzu zveřejňují několikrát denně, zprávy možná jednou za měsíc. Nenašel jsem žádnou aktivitu na jejich účtu Twitter a ani moc aktivity na LinkedIn.

Silné a slabé stránky Fusion Markets

Fusion Markets je skvělý makléř s velmi nízkými poplatky. Otevření účtu je rychlé a snadné, intuitivní a funkční. Jsou regulovány a jejich webové stránky spolu s Facebookem vám poskytují téměř všechny informace, které potřebujete. I když na druhou stranu mi chyběla vzdělávací podpora a nabídka produktů pokrývá pouze forex a některé CFD. A nemohl jsem si stáhnout MT4 na svém Macu, protože tam nebyl žádný WebTrader, nemohl jsem vyzkoušet Fusion Markets.

Výhody

 • Regulováno nejvyšším finančním úřadem
 • Demo účet
 • Živý chat
 • Nízké poplatky

Nevýhody

 • Pouze ke stažení MT4 bez WebTrader
 • Žádná podpora vzdělávání
 • Chybějící informace na jejich webových stránkách
 • Není kótován na burze cenných papírů

Naše hodnocení:

Naše hodnocení

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.