Webová stránka OX Czechia
Webová stránka vázané společnosti OX Czechia

OX Czechia s.r.o. [Aktuálně 2022]

Společnost OX Czechia s.r.o. (OX) působí na území České republiky jako vázaný zástupce zahraničního obchodníka BCM Begin Capital Markets CY Ltd. (dříve OX Capital Markets Ltd.), jejíž hlavní činností je obchodování s cennými papíry.

Společnost OX Czechia má v České republice oprávnění k propagaci investičních služeb, k níž ji opravňuje společnost BCM Begin Capital Markets CY Ltd. Dále je oprávněna ke zprostředkování uzavírání klientských smluv nebo jiných smluvních dokumentací uzavřených mezi společností BCM Begin Capital Markets CY Ltd. a klientem.

Pokud jste příznivcem nově se objevivších obchodních platforem a služeb, máme pro vás něco zajímavého. Společnost OX Czechia je prostředníkem mezinárodního brokera BCM Begin Capital Markets CY Ltd, který obchoduje s cennými papíry. Jedná se skutečně o velmi transparentní společnost.

Na její oficiální webové stránce najdete všechny potřebné informace. Začíná sekcí „O nás“ a končí videogalerií, která je plná velmi informačních videí týkajících se světa obchodování. V případě, že jste zapomněli na nějaký obchodní termín, můžete vždy najít pomoc v sekci „Edukace“, kde jsou umístěny všechny informace týkající se obchodních termínů.

Pokud vás zajímají spíše právní informace o společnosti, stačí sjet dolů na domovskou stránku a najdete informace týkající se regulace.

Tato konzultační společnost sídlí v Brně a má také aktivní účet na sociálních sítích, jako je Facebook, Instragram a samozřejmě LinkedIn.

V případě, že máte nějaké otázky, můžete vyplnit formulář přímo na domovské stránce a obdržet informativní odpověď na svůj e-mail.

Každopádně, OXCzechia vypadá velmi slibně na místním obchodním trhu a je zcela jistě zajímavým prostorem k návštěvě.

Logo OX Czechia
Logo OX Czechia

Název: OX Czechia s.r.o. (OX)

Adresa

Tuřanka 115a
627 00 Brno

Webové stránky a média:

Webová stránka OX Czechia
Webová stránka vázané společnosti OX Czechia

Naše hodnocení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *