Počet kryptoměnových burz v Japonsku roste pandemii navzdory

Rozdílové smlouvy články Počet kryptoměnových burz v Japonsku roste pandemii navzdory

Celkový počet kryptoměnových burz v Japonsku už dosáhl třiadvaceti. Nejnovější burza přibyla v posledních březnových dnech.

Jak se zdá, pandemie koronaviru přeje v Japonsku kryptoměnovým obchodníkům. Jejich počet se za poslední tři roky více než zdvojnásobil, přičemž poslední burza pro výměnu virtuálních měn přibyla předposlední březnový den.

Jedná se o burzu Okcoin Japan, která patří pod křídla společnosti Ok Group, která vznikla v září 2017. Na burze, která sídlí v Tokiu, bude možné obchodovat s tradičními kryptoměnovami včetně bitcoinu, etherea nebo litecoinu. Podle japonské Agentury pro finanční služby (obdoba komise pro cenné papíry) začne burza fungovat v nejbližších týdnech. Nyní přijímá předregistrace od obchodníků, kteří si na burze budou moci již založit vlastní účet.

Okcoin Japan je také členem japonské asociace kryptoměnových burz (JVCEA – Japan Virtual Currency Exchange Association), která je rovněž posvěcená Agenturou pro finanční služby. Sama JVCEA funguje jako regulátor kryptoměnových obchodních platforem. Okcoin Japan a dalších 22 burz disponuje nejvyšším hodnocením kvality a spolehlivosti. Oblíbenost kryptoměnových burz v Japonsku v čase koronavirové pandemie roste. Dá se tedy očekávat, že další subjekty tohoto typu se ještě objeví.

Tagged , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: EL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com