Připojení k 5G s Qorvo, Inc.

Rozdílové smlouvy Novinky Připojení k 5G s Qorvo, Inc.

Americká společnost Qorvo, Inc. sídlící v Severní Karolíně se od roku 2015 zabývá vývojem a komercializací technologií a produktů pro nejen bezdrátové připojení.

Svou práci firma dělí do dvou oblastí – do infrastruktury a obrany a mobilních produktů. V portfoliu značky najdeme vše od integrovaných a přenosných modulů po duplexery. Do odnože letectví a obrany přispívá svými zařízeními Wi-Fi společně se zesilovači, nízkošumovými zesilovači, hardwarem, aplikačním softwarem či firmwarem, dále také automobilové produkty RF konektivity a řešení na bázi UWB čipů. Tím výčet zdaleka nekončí.

Své produkty společnosti nabízí přímo návrhářům originálních zařízení a originálním výrobcům prostřednictvím sítě distributorů a obchodních zástupců.

Čipy společnosti Qorvo umožnují bezdrátové připojení v zařízeních jako jsou mobilní telefony, tablety či notebooky. Do své produktové řady Qorvo zahrnuje stále užitečnou technologii, jakou je průmyslové rádio.  Firma patří ke špičce v odvětví čipů na trhu základních základnových stanic, kdy se každé zařízená dotýká 5G sítí. V nižších pásmech jako 3G a 4G jsou jejich RF čipy dlouhodobě lídrem na trhu.

Během srpna 2020 stoupla cena akcií QRVO ze 110.92 na 132.06 amerických dolarů. Loop Capital udává pro akcie QRVO doporučení. Oppenheimer stanovil 30.6.2020 cílovou cenu pro akci QRVO cílovou cenu 150 USD a BUY.

Tagged , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]

Autor: AH

Jeden komentář ke článku: “Připojení k 5G s Qorvo, Inc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com