Renomia kupuje majoritní podíl v makléřské společnosti Optimum

Rozdílové smlouvy Uncategorized Renomia kupuje majoritní podíl v makléřské společnosti Optimum


Vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě Renomia kupuje majoritní podíl ve pojišťovací makléřské společnosti Optimum – centrum pojištění. Jednatel a zakladatel této vsetínské společnosti Jaromír Hurta se rozhodl po dvacetiletém podnikání intenzivně propojit s Renomií. Ta o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

Optimum a její devítičlenný tým působí ve Vsetíně od roku 1999. Spravuje pojistné pro své klienty bezmála 60 milionů Kč. Vsetínská kancelář bude nadále působit na stejné adrese a bude nově spadat pod ostravskou pobočku Renomie. „Na chodu firmy se chci dále podílet, ale samotné řízení pobočky postupně předám,“ uvedl Hurta.

Renomia Group je mezinárodní společnost, založená v roce 1993 v ČR, která poskytuje služby v pojištění a řízení rizik. V roce 2019 spravuje pojistné přes 10,5 miliardy Kč a má přes 1500 spolupracovníků.

Hodnocení článku

Tagged , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: barbora.denigerova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com