Recenze brokera TradeCentrum [Aktuálně 2021]

Recneze brokera Tradecentrum

V dnešním díle našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu TradeCentrum. Jako obvykle budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí. 

Přehlednost webu

Na první pohled působí úvodní stránka webu TradeCentrum přehledně. V horní části se nachází klasická navigační lišta, jednotlivé položky náš zavedou na další stránky s rozšířenou nabídkou. To není úplně šťastné řešení, jelikož to znamená, že uživatel musí načíst několik stránek, než se dostane tam, kam chce. Další odkazy jsou na dolní části stránky. Celkově hodnotíme úvodní stránku přes malé nedostatky pozitivně, grafické zpracování je kvalitní.

Webové stránky brokera Tradecentrum
Webové stránky brokera Tradecentrum

Zpravodajství

Web sice má sekci zpravodajství, ale v současné době je v ní pouze jedna zpráva, zákazník tedy musí hledat zprávy i jinde. K dispozici je ještě ekonomický kalendář a přehled živých tržních dat, kde může uživatel sledovat vývoj kurzů akcií, komodit a měn. Celkově lze tuto sekci hodnotit jako slušnou, pokud dojde k doplnění zpravodajství, bude dobrá. 

 

Informace o trhu na webu brokera Tradecentrum
Informace o trhu na webu brokera Tradecentrum

Služby

TradeCentrum nabízí obchodování s akciemi, forexem, komoditami, a indexy. Ke každé z těchto služeb je krátká vysvětlení. Zákazníci si mohou vybrat mezi dvěma platformami, Meta Trader 4 a xStation. Minimální vklad pro založení standardního účtu je 100 dolarů. Web také nabízí založení demo účtu na 30 dnů. Maximální nabízená páka je 1:200 po splnění určitých podmínek. Na stránkách je uvedeno, že broker nabízí pro své zákazníky vzdělávání, toto však není veřejně dostupné, takže jej nemůžeme zhodnotit.

demo účet tradecentrum
Registrační formulář pro otevření demo účtu k obchodování s brokerem TradeCentrum
tradecentrum demo účet
E-mail s přihlašovacími údaji k demo účtu TradeCentrum a odkazem ke stažení MetaTrader 5
MetaTrader 5
Platforma MetaTrader 5 je dle recenzí nejlepší volbou pro obchodování

Doplňky webu

Obecné informace a kontaktní údaje

Jako většina ostatních brokerů, i provozovatel webu TradeCentrum má své sídlo na Kypru. Ke kontaktování provozovatele je ještě možné použít telefon, email či kontaktní formulář. Celkově web hodnotíme jako lehce nadprůměrný, je na něm pár nedostatků, které srážejí jinak dobrý dojem ze zbytku webu.

 

Naše hodnocení

 

Média

14 comments

  1. zkoušel jsem…p. Dvořák je sám osobě takový ambasador v tradecentrum..dost pomůže, poradí a řekne svůj názor, který mi v poslední dobře vychází…

 1. Dvořák ví o čem píše, má to vždy hlavu a patu. Jeho zkušenosti a rady mi pomohli dost na začátku mé kariéry v investování.

 2. nízký vstupní vkladu tohoto brokeru mě přimělo ho zkusit a nelituji, stačí zvednout telefon a obchodník vám poradí

 3. před p. Dvořákem smekám, celkem velká kapacita, která ví o čem mluví a umí dobře poradit do čeho investovat 😉

 4. využívám MT5, nechal jsem si jí poradil od p. Dvořáka. Je vidět, že to je chlap na správném místě a obchodník tělem i duší. Určitě doporučuji pro všechny začátečníky.

 5. Pro nízký základní vstupní vklad jsem se rozhodl pro tradecentrum, využívám platformu MT4. Celkem přehledný a když si nejsem jistý, tak volám obchodníkovi, který to má v ČR na starosti. Za mě dobrá aktualizace novinek a trendů, jsem spokojen.

 6. Využívám jen demo verzi, ve které mě hlavně naučili na vstupním pohovoru. Líbila se mi ta ochota, byť to dělají zatím jen zadarmo.

 7. ty školení od Dvořáka jsou super, opravdu vysvětlí strategie a doporučuje, jak se jich držet. obchoduji spíše komodity, jsou takový rychlejší

 8. přehledné a strukturované – jsem na platfromě MT4 a měl jsem snad týdenní školení přímo u brokera, kde mi obchodník věnoval fakt hodně času..též investuji do komodit

 9. mladý, ale zkušenostmi nabytý broker, obchodník mi dával celkem zajímavý školení.. dále bych rád vypíchl hlavně nízký vklad – co máte po ruce navíc, to můžete investovat, není podmínka velkých investic

 10. zezačátku na mě obchodník moc času neměl, když jsem si to nenechal líbit, trochu povyhrožování, tak už se začal zajímat a víceméně každý den telefonát co se kde děje

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.