Začátek června lze pro trh kryptoměn považovat za úspěšný. Na co se připravit?

Rozdílové smlouvy články Začátek června lze pro trh kryptoměn považovat za úspěšný. Na co se připravit?


Začátek června lze pro trh krytoměn považovat za úspěšný. Cena Bitcoinu se pohybuje nad hladinou 8500 dolarů. To je zhruba o 400 dolarů méně, než byla nejvyšší hodnota na konci května.

Korekce však byla na trhu očekávána. Mírný propad na stále vysoké hodnoty zažila celá největší pětice kryptoměn. Vedle Bitcoinu do této pětice nyní patří ještě Ethereum, XRP, Bitcoin Cash a Litecoin. Všechny výše zmíněné kryptoměny zaznamenávají ztrátu v jednotkách procent.


Poslední jmenovaný Litecoin může být zajímavou investicí. Na začátku srpna dojde k jeho tzv. půlení. U kryptoměn tento termín značí snížení odměny za vytěžení bloku. Sníží se tím tempo vzniku nových Litecoinů. Pro investory to v zásadě znamená snížení míry inflace o polovinu.

Není tedy divu, že při těchto událostech dochází ke strmému růstu cen. Cena Bitcoinu při posledním půlení vzrostla téměř desetinásobně. Růst ceny při půlení není samozřejmě zaručen a záleží na vývoji na trhu. S touto informací je proto nutné naložit s nejvyšší mírou obezřetnosti.

Hodnocení článku

Tagged , , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: Marketa Fryckova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com