5 tipů, jak se připravit na hospodářskou krizi

Rozdílové smlouvy články 5 tipů, jak se připravit na hospodářskou krizi

Pandemie koronaviru je možná „černou labutí“, která odstartuje novou hospodářskou krizi. Přinášíme vám pět tipů, jak se na ni připravit a přežít jí s co nejmenšími následky.

1. Naučte se žít bez kreditní karty

Pro někoho to může být náročné. Pokud je vám pod čtyřicet, pravděpodobně kreditní kartu běžně využíváte. Moci si koupit cokoliv, na si vzpomenete, a zaplatit kreditní kartou je přece tak cool. Zkuste si ale promluvit si se svými rodiči nebo prarodiči a zeptejte se jich, jestli, když byli mladí, měli kreditní kartu. Pravděpodobně vám řeknou, že ne. Platili hotovostí za všechno. To znamenalo, že neměli nové auto každé tři roky a bydleli skromně, ale také neměli žádné dluhy. Žít bez kreditu znamená vytvořit si rozpočet a naplánovat, co potřebujete koupit. A pak na to ušetřit peníze. Je to možná drastická změna pro ty z nás, kteří jsou zvyklí nakupovat hned a platit později, ale úspory v platbách úroků stojí z dlouhodobého hlediska za to.

5 tipů, jak se připravit na hospodářskou krizi
4 (80%) 1 vote[s]

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: Redakce

Jeden komentář ke článku: “5 tipů, jak se připravit na hospodářskou krizi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com