E-shop s módou Zoot začal prodávat zboží přes Alzu

Rozdílové smlouvy články, Novinky E-shop s módou Zoot začal prodávat zboží přes Alzu

On-line prodejce módy a doplňků Zoot začal prodávat část svého sortimentu přes největší český e-shop Alza.cz. Od spojení si slibuje oslovení zákazníků i mimo tradiční módní sféru. Zákazníci na Alze naleznou z počátku základní kusy šatníku jako trika, kalhoty a bundy. Nabídne vlastní značky i produkty dalších výrobců. Postupně chce sortiment rozšiřovat. Alza díky spojení dnes otevřela kategorii móda, uvedla mluvčí e-shopu Daniela Chovancová.

Na Alze má být zhruba 30.000 položek, kromě oblečení z kolekce Zoot nabídka obsáhne i značky Vero Moda, Only nebo Jack & Jones. „Spolupráce je nastavena formou dropshipmentu. Alza v tomto obchodním modelu vystupuje jako prodejce, poskytuje svůj poprodejní servis nebo služby call centra,“ uvedl místopředseda představenstva Alzy Petra Bena.

Zoot v červnu spustil on-line tržiště, kde mohou své zboží prodávat další módní i kosmetické firmy. Partnerskou síť výdejen firma začala budovat zhruba před rokem, dosud se rozrostla na přibližně 130 poboček.

Vlastníkem obchodu Zoot je společnost Company New, která je součásti investiční skupiny Natland. Byla největším věřitelem Zootu, který předloni nezvládl financování svého provozu a výrazně se zadlužil. Soud v březnu za souhlasu věřitelů schválil reorganizační plán e-shopu. Company New v létě oznámila nákup minoritního podílu v módním e-shopu Different. Zakladatel firmy Different Milan Polák se zároveň stal akcionářem Company New a jejím novým výkonným ředitelem, tedy i Zootu.

Zdroj: ČTK

Tagged , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: AN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com