Fluor září se světě stavebnictví

Rozdílové smlouvy články Fluor září se světě stavebnictví

Americká nadnárodní stavební firma Fluor Corporation je holdingová společnost poskytující služby v oblastech ropy, zemního plynu, infrastruktury, energetiky a státní správy.

Ve srovnáním s odvětvím (akcie Zacks Engineering – R & D Services nárůst o 9,6%) akcie společnosti vzrostly o více než 23 %. Strategické smlouvy na vládních projektech umožnily rozšířit dlouhodobé příležitosti k opakovanému výdělku, takto postupuje Fluor posledních pár let.

Navíc pro oživení americké ekonomiky Trumpova administrativa připravuje návrh na vybudování a opravy infrastruktury za téměř 1 bilion amerických dolarů.  Ministerstvo dopravy chce podpořit primárně tradiční infrastrukturní práce – výstavba mostů a silnic, ale pozornosti se dočká i bezdrátová infrastruktura 5G.

„Od svého nástupu do funkce vážil prezident Trump balíček dvoustranné infrastruktury, který obnovuje naše rozpadající se silnice a mosty, investuje do budoucích průmyslových odvětví“ uvedl ve svém prohlášení mluvčí Bílého domu Judd Deere.

Nezahálí ani jednotková divize FLR Diversifed Services společnosti Fluor Corporation – Stork. Ta získala smlouvu o údržbě od společnosti Delamine BV v Nizozemsku. Smlouva poběží po dobu pěti let již od 1. července 2020. Pokračuje tak v úspěšném působení po čtyřleté smlouvě od Neptuns Energi na brownfield projekt.

Podle Carly Rodenburgové, víceprezidentky společnosti Stork v Evropě:Tato smlouva prokazuje vynikající vykonanou práci a význam pevných vztahů s klienty v nizozemském regionu Eemsmond. Posiluje to naši kontinuitu a nabízí naději pro výkon mnoha inspirujících nových energetických a dalších inovativních průmyslových iniciativ v severním regionu Nizozemska.“

Hodnocení článku

Tagged , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: EL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com