Jistota jménem Alibaba

Rozdílové smlouvy Novinky Jistota jménem Alibaba

Akcie společnosti Alibaba mají cílovou cenu 325 USD a má  doporučení BUY.  Akcie Alibaby jsou velmi dynamický nástroj pro investory, kteří nemají rádi rizika díky fluktuaci mezi NYSE a Hong Kongskou burzou.

Meziroční růst tržeb Alibaby  vzrostl o 34% a segment cloudů se zvýšil o 59% oproti předchozímu roku.  Alibaba Cloud vidí silný růst díky pandemii, protože lidé jsou nuceni pracovat a učit se z domova. Čínská rozvojová ekonomika digitalizuje mnohem rychleji než USA a tím poskytuje podnikům jako Alibaba širší přistávací dráhu, aby vyrostla na svém digitálním trhu. 

Několik investorů Alibaba Holding Ltd. Převedlo miliardy USD na akci Hongkongu, aby se zamezilo možným americkým sankcím. Temasek Group Holdings Pte., Baillie Gifford & Co. a Matthews Asia jsou hlavními akcionáři, kteří  si vyměnili podíly ve-obchodním gigantu, aby využili nových pravidel, které usnadňují přechod po zápisu Alibaba v Hongkongu v minulém roce. Akciové směny jsou známkou toho, že Trumpova tvrdá vláda  proti čínským technologickým firmám podněcuje investory k tomu, aby podnikli kroky proti potenciálnímu spadu.

 

Tagged , , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: AN

Jeden komentář ke článku: “Jistota jménem Alibaba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com