Pět tipů, jak zbohatnout během hospodářské krize

Rozdílové smlouvy články Pět tipů, jak zbohatnout během hospodářské krize

Když se akciím daří snadno zapomínáme na fakt, že nic neroste do nebe. Jenže! Hospodářské cykly se střídají a to znamená, že když trh v jednom období stoupá vzhůru, musí také přijít období poklesu. Ten musí zákonitě přijít. A možná to nebude ani dlouho trvat. Hospodářská krize je už totiž možná za dveřmi. Na tuto situaci je každý fundovaný investor připraven. Přinášíme několik tipů, jak se během následující krize zachovat tak, abyste na ní, pokud možno, vydělali. Do čeho tedy investovat?

1. Nemovitosti

Kolaps na realitním trhu během poslední krize v roce 2008 byl pro developery a majitele domů noční můrou. Na druhé straně se pro některé investory ukázal být dobrou příležitostí. Až zasáhne recese v plné síle, ceny nemovitostí pravděpodobně klesnou. A to může být příležitost k nákupu. Nemovitost koupíte, můžete ji pronajmout a budete mít zajištěný stabilní pasivní příjem (a nemusí to být zrovna honosná vila, pronajímat se dá třeba i garáž). Každý pasivní příjem je v době recese užitečný pilíř finanční stability. Jakmile hodnoty nemovitostí začnou opět růst, můžete je pak prodat se ziskem.

Pět tipů, jak zbohatnout během hospodářské krize
1.3 (26.67%) 45 vote[s]

[AuthorRecommendedPosts]

Profilový obrázek

Autor: Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com