Růst čínských akcií elektromobilů: LI, NIO a XPEV

Rozdílové smlouvy články Růst čínských akcií elektromobilů: LI, NIO a XPEV

Zdá se, že růstové akcie čínských elektromobilů opět ovládl býčí sentiment. Ceny akcií společností Nio (NYSE:NIO), Li Auto (NASDAQ:LI) i Xpeng (NYSE:XPEV) momentálně rostou o 5 až 9 %.

Tento růst znamená obrat medvědího trendu u těchto akcií. Dnešní oživení znamená potvrzení jejich hodnoty růstových akcií na volatilním trhu. Jaké jsou příčiny jejich růstu?

Infrastruktura je téma pro investory akcií Li. Vypsání výběrového řízení na ředitele závodu v Pekingu ještě utvrdilo zvěsti, že by se Li mohla pustit do výstavby továrny tamtéž nebo v okolí. Tento krok by měl zajistit nadprůměrný růst. Akcie na základě této zprávy vzrostly asi o 9 %.

Nio oznámila, že do roku 2022 chce vstoupit na německý trh. Optimistická zpráva dává naději trhu s bateriemi v Evropě do dalších let. Navíc Nio oznámila své první místo pro výměnu baterií u dálnice v Číně. Nio tak chytře využívá dynamiky pro budování svého zázemí pro zajištění trvalého růstu.

Xpeng v centru diskusí na sociálních sítích a to díky jeh parkovacím asistentu. Technologický pokrok stojí za aktuálním růstem o 8 %.

Tagged , , , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]

Autor: ES

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com