Skupina Moore CR převzala brněnskou společnost Audit – Daně

Rozdílové smlouvy články, Novinky Skupina Moore CR převzala brněnskou společnost Audit – Daně

Poradenská a auditorská skupina Moore Czech Republic převzala brněnskou společnost Audit – Daně, jejíž odborníky na neziskový sektor a veřejnou správu začlenila do svého týmu Moore Audit CZ. Mezi služby firmy patří nově také IT audit. V jeho rámci bude vyhodnocovat stav ICT technologií firem po technické i bezpečnostní stránce a případně navrhovat jeho optimalizaci.

Skupina Moore Czech Republic do svého auditního týmu nově začlenila šest nových specialistů, které získala akvizicí společnosti Audit – Daně. Ti pomohou společnosti Moore Audit CZ zejména s obsluhou klientů z neziskového sektoru a veřejné správy. „Vedle pražských kanceláří jsme díky této akvizici získali kancelář v Brně. Do budoucna se zaměříme také na získání strategických pozic na severní Moravě a ve středních Čechách,“ uvedl ředitel Moore Audit CZ Erik Ďurkáň.

IT audit analyzuje IT prostředí ve firmách. Může jít například o autorizační práva pro práci v určitých částech systému, třeba při zadávání plateb za služby dodavatelů. „Například výrobní firmy procházejí stále sofistikovanější automatizací jednotlivých procesů, což klade zvýšené nároky na jejich IT týmy,“ dodal Ďurkáň.

Skupina Moore během posledních dvou měsíců posílila o společnost Moore Accounting CZ, která se specializuje na účetní a daňové poradenství. Vznikla také společnost Moore Technology CZ, která zastřešuje veškeré technologické aktivity skupiny a připravuje další rozvoj v poskytování školení a rekvalifikací.

Moore Global, kam Moore CR patří, je jedna z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností s více než 30.000 pracovníky ve více než 260 nezávislých firmách a 110 zemích. Síť odborně zaměřených firem se jménem Moore ve svém názvu vznikla v roce 1907.

zdroj: ČTK

Tagged , ,

[AuthorRecommendedPosts]

Autor: AH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com