Vždy se bude jíst

Rozdílové smlouvy analýza, Novinky Vždy se bude jíst

Akcie Tyson Foods, Inc. s cílovou cenou akcií za 83 USD mají růstový výhled, dividend ve výši 3% a doporučení BUY.

Společnost Tyson Foods byla založena v roce 1935 a sídlí v Arkansasu. Své výrobky nabízí pod značkami Jimmy Dean, Ball Park, Tyson, Hillshire Farm, ibp, Aidells, Golden Issland A Gallo Salame. Výrobky prodává pomocí maloobchodníků s potravinami, velkoobchodníkům, vojenským komisařům, distributorům masa, řetězovým restauracím, průmyslovým společnostem zpracovávajícím potraviny, mezinárodním exportním společnostem a domácím distributorům, kteří obsluhují restaurace, školní jídelny, nemocnice a další.

Některé z výrobních linek masa byly na jaře zastaveny kvůli vypuknutí koronaviru. Ve stejný čas restaurace operovaly pouze na bázi osobního odběru a doručení, tím pádem klesly objednávky surovin, aby korespondovaly s nižší aktivitou restaurací. V důsledku tohoto trendu klesly výnosy společnosti ve druhém čtvrtletí meziročně o 36%, i přesto že tržby vzrostly o 4,3%. Toto také způsobilo pokles akcií o 39% a vymazání více než poloviny loňských 70% zisků.

Tyson Foods představuje téměř pětinu veškeré produkce masa v USA. I přes velmi dlouhý pokles je společnost natolik velká na to, aby padla. V provozním kapitálu měl Tyson Foods na konci března 2,7 miliardy dolarů.

Akcie lze nyní koupit výhodně a navíc získat dividendový výnos 3%, což je velmi vzácná příležitost.

Tagged , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: Anna Stancikova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com