FedEx pomáhá podnikatelům

Rozdílové smlouvy články FedEx pomáhá podnikatelům

Světoznámý poskytovatel dopravních, elektronických a obchodních služeb nejen společnostem, FedEx oznámil svým akcionářům, že 13.července 2020 dojde k vyplacení rekordní čtvrtletní dividendy v hodnotě 65 centů na akcii.

Úroveň výplaty bude stejná jako u té předchozí. Ex-dividend day FedExu je naplánován na pátek 26.června. Čtvrtletní hotovostní dividenda generuje 1,95% forwardový dividendový výnos na základě závěrečné pondělní ceny 133,68 USD za akcii. Dividendy vyplácí FedEx Corp téměř osmnáct let. Za posledních 5 let zvyšuje dividendy na 28,23 % CARG. Index S&P 500 přináší k prvnímu červnovému dnu 1,94 %. Společnost financuje výplatu čtvrtletní dividendy ve výší 1,8 miliardy USD v hotovosti ke dni 28.února tedy konci čtvrtletí. Webový portál Tip Ranks udává cílovou cenu téměř 160 USD. Za měsíc červen akcie stouply o 13 amerických dolarů.

 FedEx Office je světový poskytovatel nejmodernějších tiskových, balicích a přepravních služeb a také dceřiná společnost FedEx Corp. Společně s australskou internetovou designovou platformou Canva poskytují tisk digitálního designu. Pomáhají firmám, které se snaží vrátit k podnikání rychle a bezpečně, vytvářet profesionálně tištěné materiály.

Spojené celonárodní sítě FedEx Office a jedné z nejrychleji rostoucích designových platform na světě společnosti Canva. Online designové platforma nabízí miliony ilustrací a obrázků, šablony a jednoduché uživatelské rozhraní. Společně s Canva dávají majitelům podniků a spotřebitelům možnost vytvářet vlastní návrhy a tisknout je na více než 2 000 pobočkách FedEx Office po celých Spojených státech.

Tagged , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: EL

Jeden komentář ke článku: “FedEx pomáhá podnikatelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com