Býčí nálada v BlackRock

Rozdílové smlouvy Novinky Býčí nálada v BlackRock

Americká společnost věnující se investičnímu managementu a její okolí mají velká očekávání. Meziročně by se měly zvýšit výnosy, ukáže se tak na konci tohoto čtvrtletí. Tato zkoumání mohou silně ovlivnit krátkodobou cenu akcií.

Čísla mohou pomoci akciím jít vzhůru, o ceně akcií se rozhodne 13.října 2020, kdy se zveřejní zpráva o příjmech. Očekávaný je čtvrtletní zisk ve výši 7,41 amerických dolarů na akcii, to by znamenala meziroční rozdíl 3,6 %. Také se dá očekávat hodnota tržeb 3,89 amerických dolarů, o 5,4 procenta více než za předchozí čtvrtletí.

Nejpřesnější odhad BlackRock je mnohem vyšší než odhad Zacks Consensus Estimate. Tento fakt nám napovídá, že investoři jsou v býčí náladě v souvislosti s vyhlídkami společnosti sídlící v New Yorku.

Portál tipranks.com stanovil cílovou cenu akcie na hodnotu 685 amerických dolarů, navíc 9 z 10 analytiků doporučuje koupi akcií BLK. Keefe Bruyette hodnotí akcie společnosti BlackRock jako Outperform. Za měsíc září akcie vzrostly o více než 35 amerických dolarů.

Tagged , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: EL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com