China Southern Airlines lákají zákazníky na neomezenou letenku

Rozdílové smlouvy Novinky China Southern Airlines lákají zákazníky na neomezenou letenku

Čínská letecká společnost China Southern Airlines v úterý představila neomezenou letenku pro vnitrostátní spoje. K obdobné kampani se dosud uchýlilo nejméně osm z desítek čínských aerolinek, kterým se nedostává hotovosti. Tyto balíčky, z nichž některé zahrnují neomezené lety, začaly čínské letecké společnosti zavádět v červnu, obvykle za cenu kolem 500 dolarů (11.200 Kč). Podle analytiků pomohly oživit letecké cestování, které v Číně minulý měsíc dosáhlo 80 procent úrovně před koronavirovou krizí.

Vývoj v Číně podrobně sleduje letecké odvětví v celém světě a odvozuje z něj tendenci obnovení poptávky po cestování letadlem. Peking svou ekonomiku otevřel s několikaměsíčním předstihem poté, co pandemii dostal pod kontrolu.

Někteří analytici varují, že tyto reklamní akce budou poptávku nadále posilovat pouze tehdy, když se šíření koronaviru nevymkne kontrole. Zatím se nepočítá s jejich zavedením na mezinárodní linky.

Balíček aerolinek China Southern, která je největší čínskou leteckou společností z hlediska počtu přepravených pasažérů, stojí 3699 jüanů (11.835 Kč). Klienti pak mohou od 26. srpna do 6. ledna využít tolika vnitrostátních letů, kolik se jim zlíbí. Za každý let jen musí uhradit doplatek zhruba 50 jüanů (kolem 150 Kč).

Letecká společnost China Eastern Airlines v červnu představila balíček za 3322 jüanů, který držitele opravňuje k neomezenému leteckému cestování během víkendů. Nabídka Hainan Airlines za 2699 jüanů se zase týká pouze letů do ostrovní provincie Chaj-nan a z ní.

Aerolinky China Eastern už podle státních médií prodaly přes 100.000 promočních balíčků. To pomohlo za uplynulé víkendy zvýšit počet pasažérů na vnitrostátních linkách této letecké společnosti o 75 procent.

Zdroj: ČTK

Tagged , , ,

[AuthorRecommendedPosts]
Profilový obrázek

Autor: EL

Jeden komentář ke článku: “China Southern Airlines lákají zákazníky na neomezenou letenku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright iBinarniOpce.cz 2016 | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com