5 nejdražších věcí, které nakupují miliardáři

Rozdílové smlouvy články 5 nejdražších věcí, které nakupují miliardáři

Drahé nemovitosti, šperky, zlato nebo luxusní oblečení patří mezi běžné zboží nejbohatších lidí na světě. Bohatí podnikatelé a umělci však nezůstávají jen u nákupů tradičního luxusního zboží, ale jejich bohatství často tvoří dost neobvyklý majetek nebo sbírky. Co nakupují miliardáři, kteří mají peněz na rozdávání?

Sbírky aut
luxusní auto

Drahá auta vlastní většina bohatých osobností. Některé z nich jsou dokonce majiteli rovnou celé sbírky. Mezi vášnivé sběratele luxusních aut patří například Bill Gates. Poté co založil společnost Microsoft si zakoupil luxusní vůz Porsche 911. Tento podnikatel a investor vlastní garáž, do které se vejde až 23 aut. Mezi známými sběrateli luxusních vozů najdeme i Elona Muska. V jeho sbírce aut se objevila drahá auta jako je Audi Q7, Porsche 911, sportovní vůz Hamann BMW M5 nebo Jaguar typu E z roku 1967.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ >>>

Tagged , , , , , , ,

[AuthorRecommendedPosts]

Autor: AP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 Almina Corp a.s. All rights reserved | Šablona od Theme in Progress | Portál pracuje na Wordpressu | Díky patří také Ballicons | Designcontest Za použité ikonky | Freepik.com